Liever een timetable downloaden?

laatst toegevoegd

zaterdag 10 juni

11.00 – 16.00

Abdijplein:
11.00 – 15.00 – Familieworkshop ‘Dierkens’ maken. Geïnspireerd op Johannes Goedaert, insectenliefhebber, 
fijnschilder en tekenaar die leefde van 1617 tot 1668 in Middelburg.

14.00 – 14.45 – Openluchtlezing door Midas Dekkers. In de geest van Goedaert gaat Midas Dekkers
tijdens zijn openluchtlezing in op het plezier van heel goed kijken!

15.00 – 16.00 – Aansluitend een Johannes Goedaert Stadswandeling.

14.00 – 15.00

Abdijplein en Markt
Defilé Zeeuwse Veteranen met oude legervoertuigen vanaf het Abdijplein via de Lange Delft naar de Markt

 11.00 – 17.00

Markt:
Podium Amateur Kunst ( P.A.K. )
11.00 – 12.00
 |  Aankomst oude legervoertuigen (Zeeuwse Veteranendag)
12.00 – 12.45  |  Balletschool Middelburg
13.00 – 13.50
  |  Slagwerk- saxofoongroep Zeeuwse Muziekschool
Veteranendefilé (Zeeuwse Veteranendag)
14.00 –   15.00  |  Klik hier voor het volledige programma
P.A.K.
15.15 – 17.00  |  Big Band Zeeuwse Muziekschool

11.00 – 17.00

Plein 1940:
Diverse muziekuitvoeringen:
– Middelburgs Muziek Korps
– Buikdansschool Sharifah Al Zahra
– Suzuki Ensemble
– Meet5Reed
– Humoreske
– Muzaïek

13.00 – 17.00

Koorkerkstraat
13.00 – 16.00 Dansvoorstelling Dance Center Dazzle (i.s.m. ruimteCAESUUR ‘stel de stad een vraag’)
Jazz Eetcafé Desafinado
13.00 – 17.00 Bierproeverij

12.15 & 16.30

Onder de Toren: eetkamer Likkepot
Live muziek van Musica di Strada

14.30 – 16.30

Tuin Kloveniersdoelen
Muziekmiddag met diverse singer-songwriters
14:30 – Inside Young
15:00 – Femke Bun
15:30 – Tricycle
16:00 – Lemonaze

(Organisatie PAK en Kloveniersdoelen)

12.00 – 17.00

Lammerensteeg
Muziekuitvoeringen Zeeuwse Muzikanten
(Organisatie PAK)

12.00 – 17.00

Nieuwe Burg Diverse muziekuitvoeringen:
12.00 – 12.45 | Sing it
13.00 – 13.45 | Mandoline orkest
14.00 – 14.45 | Con Legno
15.00 – 16.00 | Junioren drumkorps Johan Friso

12.00 – 17.00

Lange Delft en Langeviele:
Straatanimatie met o.a.:
– Frans Custers (Lange Delft)
– Musica di Strada (Lange Delft)
– Ganzenfanfare (Langeviele)
– Sterrenwacht (Langeviele)

Middag

Lange Delft en Segeersstraat:
Mobiles in de binnenstad 
(Organisatie Bert van Wijk)

15.00

Cinema Middelburg
Kinderfilm ‘Raafje met de rode sok’

16.00 – 19.00

Langeviele: Café De Geere
Live muziek op het terras

middag & avond

Gravenstraat 63: MAS (Middelburgse Atelier Stichting)
12.00 – 17.00 uur Expositie met werken van Sabine Beckmann,
Barbara Jean, Nanda Runge, Kees van de Ven en Mohamed Abo Zarra
13.00 – 17.00 uur – Bunnyworld – workshop for kids: Hans Bommeljé
21.00 uur – 22.00 uur –  Performance: Diego Leon Arias en Nicole Bianchet
Voor meer informatie zie: Facebook / MiddelburgseAtelierStichting

20.00 – 23.00

Vlasmarkt: Café Bardot en Café De Heeren van Holland
Optreden ‘Starlight’ op buitenpodium

Middag en avond

Klein rondje Kunst: Momentje van rust tijdens het feestgedruis
13.00 – 21.00 uur – Atelier Sandra van der Meulen, Spuistraat 6
Open atelier met eigen werk (schilderijen) en portretten van fotograaf Dennis Hooi
13.00 – 21.00 uur – Atelier Gerdi Zwaan, Schuitvlotstraat 24b
Open atelier en beeldentuin met eigen werk (keramiek)
13.00 – 17.00 uur – GalerieGerritse, Londensekaai 19
Werk van Jacqueline Schot (sieraden), Domien van Parys (tekeningen en grafisch werk) en Simon van Parys (sculpturen en projecten)

12.00 – 23.00

Seisbolwerk:
Pokoefestival
Voor het programma zie www.zeeuwseconnectie.nl en facebook

20.30 – 23.00

Plein 1940
Optreden ‘The Circle Remains’ (Winnaar Zeeuwse belofte 2016)